فوم سایلنت

فوم سایلنت محصولی مناسب و با کیفیت بالا و دارای استاندارد های کیفیت بوده و مناسب برای عایق کاری و پارکت کف ساختمان ها می باشد.

علاوه بر کمک به طول عمر پارکت، از سر و صدای پارکت هنگام راه رفتن جلوگیری می کند

به فوم رول پارکت فوم رول سایلنت نیز می گویند.

فوم رول نقش بسیار مهمی در گرم نگه داشتن ساختمان در فصل زمستان و خنک نگه داشتن آن در فصل تابستان دارد. به کمک یک عایق کاری با فومرول می توان یک خانه را در زمستان 5 درجه گرمتر و در تابستان 10 درجه خنک تر نگه داشت.

هر قدر که این مقاومت بالاتر باشد حرارت کمتری از لایه های عایق عبور می کند و صرفه جویی بیشتری به همراه دارد. پس به جای ضخامت عایق ها باید مقاوت حرارتی آنها را با یکدیگر مقایسه کرد.

موارد استفاد

images
ه فوم سایلنت صنایع ساختمانی ، پارکت ، فوم رول سایلنت، عایق کاری حرارتی و صوتی ، صنایع کیف و کفش ( چرم مصنوعی ) ، مبلمان ، ضربه گیر ، گلسازی ( بلندر ) ، کفپوش ، زیر سازی پارکت ، صنایع پزشکی ، ورزشی ، وسایل آموزشی ، و.... مورد استفاده قرار می گیرد.

فومرول سایلنت محصولی مناسب جهت زیر سازی ساختمان می باشد. پیشنهاد می گردد از فومهای معمولی که برخی جهت پایین بودن هزینه اولیه خریداری می کنند به عنوان فومرول سایلنت استفاده ننمائید. چون به مرور زمان پوسیده می شوند و پس از چندی باعث آسیب دیدن پارکت و در نهایت به صدا در آمدن آن میگردد. فو مهای استاندارد جهت استفاده برای زیر پارکت را اصطلاحا فوم سایلنت Silent می نامند که حداقل باید دارای ضخامت 2 میلیمتر و به رنگ سفید باشد.